Van de Atlas tot de Sahara. Een reis vol verrassingen.

Van de Atlas tot de Sahara. Een reis vol verrassingen.

  • € 3468

  • Heen- & terugvlucht

Vraag een offerte aan

Over deze reis

Tijdens deze fascinerende tocht nemen we je mee op een avontuurlijke reis door dit prachtige land, rijk aan cultuur, geschiedenis en adembenemende landschappen.

Onze reis begint in de levendige stad Marrakech, waar de kleuren, geuren en geluiden je zintuigen zullen prikkelen. Fiets samen met ons langs de bruisende kruidenmarkt en verken het wereldberoemde Djêmaa-El-Fna plein, waar je wordt ondergedompeld in de authentieke Marokkaanse sfeer.

Vervolgens doorkruisen we het majestueuze Atlasgebergte, een waar paradijs voor natuurliefhebbers. De indrukwekkende bergtoppen en schilderachtige dorpjes zullen je zeker betoveren. Daarna trekken we de uitgestrekte Sahara in, waar je de kans krijgt om de mystieke schoonheid van de woestijn te ontdekken op de rug van een kameel.

Onze reis brengt ons verder naar Fez, de oudste Koningsstad van Marokko. Hier kun je dwalen door de smalle straatjes van de medina en de rijke geschiedenis van de stad ervaren. In Casablanca wacht een uniek bezoek aan de majestueuze Hassan II Moskee, waar onze gids Mohammed je een bijzondere inkijk zal geven in de Islamitische cultuur.

Maar de verrassingen houden hier niet op! We nemen je mee naar de ruige, amper toeristische bergdorpen in Noord-Marokko, waar je de authentieke levensstijl van de Berbergemeenschappen zult ontdekken. In Chefchaouen, de blauwe parel van het Noorden, kun je genieten van de charmante blauwe steegjes en de ontspannen sfeer.

Als kers op de taart eindigt onze reis in het dynamische Tanger, een stad die doordrenkt is van geschiedenis en cultuur. Hier nemen we afscheid van dit betoverende land, met herinneringen die je nog lang zullen bijblijven.

Praktisch

Praktisch

Inclusief

  • Internationale vluchten in Economy
  • 5 nachten in 4* riads
  • 1 nacht in 5* riad
  • 1 nacht in luxe tentenkamp
  • 1 nacht in authentiek guesthouse
  • 3 nachten in 4*hotels
  • Volpension gedurende de reis
  • Water overdag tijdens de excursies
  • Engelstalige gids
  • Nederlandstalige begeleiding (met vertaling van Engels naar Nederlands mogelijk)
  • Privé busje
  • Excursies zoals vermeld in het programma
  • Transfer naar de luchthaven vanuit Poperinge – Veurne – Koksijde

Exclusief

  • Dranken
  • Fooien
  • Persoonlijke uitgaven
  • Alle zaken niet vermeld bij inclusief
  • Verzekeringen
  • Kost voor internationale reispaspoort
  • Optionele excursie: quadrit in de woestijn
  • Bijstand- en/of annulatieverzekering

Meer informatie

Reisdata: 6 tot 17 april 2025 - vertrek gegarandeerd

  • Hoppetravel

  • De voorgestelde reis kan onderhevig zijn aan wijzigingen in het programma en/of aan de prijs. Gelieve je te wenden tot je reiskantoor voor een volledige offerte op maat.

Van de Atlas tot de Sahara. Een reis vol verrassingen.

Van de Atlas tot de Sahara. Een reis vol verrassingen.

  • € 3468

Vraag een offerte aan
Mieke helpt je graag verder
Mieke helpt je graag verder

Mieke helpt je graag verder

Selectair Hoppetravel

Heb je een vraag? Bel ons gerust even op of stuur ons een mailtje. Dan maken wij zo snel mogelijk werk van jouw aanvraag.

Ooststraat 23
8630 Veurne